Masaż klasyczny - Najpopularniejszy masaż, w zależności od formy i intensywności może być leczniczy. Tak jak każdy rodzaj masażu, rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy. Obecnie jest określany przez medycynę jako pomocnicza metoda fizjoterapii w przypadku wielu chorób - dotykających zarówno ciało, jak i psychikę. Masaż klasyczny jest pomocny w łagodzeniu takich dolegliwości jak napięcie psychiczne, skurcze mięśniowe, bóle stawów i mięśni napięciowe bóle głowy i inne.
Cena zabiegu: 50 min/140 zł
Cena zabiegu: 25 min/80 zł
Masaż relaksacyjny - Masaż łączy zalety masażu klasycznego i energetycznego. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje ujemne efekty stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność.
Cena zabiegu: 50 min/150 zł
Cena zabiegu: 25 min/80 zł
Masaż gorącymi kamieniami - Ma działanie relaksacyjne i lecznicze na cały organizm. Doskonale likwiduje wszelkie napięcia i bóle mięśni. Połączenie ciepłych kamieni bazaltowych z technikami masażu klasycznego i relaksacyjnego pozwala na regeneracje całego ciała. Ciepło kamieni poprawia krążenie oraz oczyszcza organizm z toksyn.
Cena zabiegu: 50 min/150 zł
Cena zabiegu: 25 min/80 zł
Aromatyczny masaż świecą - Masaż wykonywany przy pomocy specjalnej świecy, której wosk zamienia się w ciepły i zmysłowy olej do masażu.świecy.Korzyści z poddania się masażowi świecą są ogromne nie tylko dla psychiki lecz także dla skóry. Staje się ona elastyczna, miękka w dotyku, jedwabiście gładka i otulona przyjemnym aromatem. Skóra jest o wiele bardziej nawilżona, odżywiona, ukrwiona i promienista. Masaż świecą przynosi ukojenie dla suchej, pozbawionej witalności skóry. Zapewnia głębokie rozluźnienie i uspokojenie poprzez likwidację napięcia w ciele.
Cena zabiegu: 50 min/120 zł
Cena zabiegu: 25 min/60 zł
Masaż aromaterapeutyczny - Masaż aromaterapeutyczny wykonuje się z wykorzystaniem naturalnych olejków eterycznych o właściwościach terapeutycznych. Relaksuje i odpręża, koi zmysły, odbudowuje siły witalne organizmu. Wspomaga detoksykację, dotlenia ciało i umysł, usprawnia pracę całego organizmu - poprawia krążenia krwi i limfy. Wzmacnia układ odpornościowy. Pomaga przy leczeniu dolegliwości o podłożu psychosomatycznym - przywraca harmonię wewnętrzną organizmu.
Cena zabiegu: 50 min/150 zł
Masaż ciała bańką chińską - Masaż polega na masowaniu ciała zassaną bańką gumową.Bańki chińskie kojarzą nam się z bolesnym leczeniem domowymi środkami, jednak ten produkt chińskiej medycyny naturalnej jest przyjemnym i relaksującymzabiegiem. Jest to masaż relaksujący i masaż odchudzający, stosowany także jako sposób na cellulit. Masaż z bańką chińską to zabieg z użyciem tych przyrządów, które łagodzą ból, poprawiają ukrwienie, zmniejszają obrzęki limfatyczne i pomagają walczyć z cellulitem. Przeciwwskazania: żylaki, zaburzenia krzepliwości krwi, kruchość naczyń- tzw. "naczynka".
Cena zabiegu: 50 min/90 zł
Klasyczny masaż stóp - Masaż stóp jest zabiegiem, który wpływa na poprawę funkcjonowania całego organizmu. Odpowiednie uciskanie i masowanie określonych punktów na stopach wpływa na stymulację pracy narządów wewnętrznych oraz poprawę ukrwienia organizmu. Masaż stóp jest także doskonałą metodą relaksacji. Stosowanie go pomaga się odprężyć, zmniejszyć napięcie emocjonalne oraz odczuwanie stresu. Doznania płynące z tego rodzaju zabiegu są przyjemne i dają możliwość wyciszenia się.
Cena zabiegu: 25 min/50 zł
Tajski masaż stóp - Jest to połączenie masażu z akupresurą stref refleksologicznych stóp. Stymuluje określone punkty i strefy odruchowe na stopach, odpowiadające poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała. To niezwykle skuteczna forma terapii i relaksacji. Poprzez działanie na strefy refleksologiczne stóp masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, uruchamia mechanizmy uzdrawiania.
Cena zabiegu: 25 min/50 zł
Tajski masaż dłoni - Poprawia cyrkulację krwi, poprawnie wykonany przywraca elastyczność oraz regenerację skórze. Masaż jest metodą leczenia fizykalnego. Jest to zespół ruchów wykonywanych w określonym czasie, w określonym tempie i w określonym kierunku – zgodnie z przebiegiem naczyń krwionośnych, naczyń limfatycznych i mięśni, wykonywany nie uzbrojoną ręką masażysty. Przy masażu nie rozciągamy skóry. Im skóra jest cieńsza, delikatniejsza masaż powinien mieć mniejsze natężenie. Masaż uciskowy stref refleksowych dłoni uaktywnia układ immunologiczny poprawiając funkcjonowanie organizmu.
Cena zabiegu: 25 min/45 zł
Klasyczny masaż twarzy - Masaż kosmetyczny, który w zależności od formy i intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający. Wykonuje się go w celu wygładzenia, ujędrnienia, uelastycznienia tkanki skórnej i podskórnej. Masaż twarzy, szyi i dekoltu wpływa korzystnie na układy: krążenia, limfatyczny, nerwoy i hormonalny. Jest również integralną częścią odnowy biologicznej organizmu oraz doskonałą formą relaksu.
Cena zabiegu: 25 min/50 zł
Refleksoterapia twarzy - chiński masaż twarzy - Jest to metoda wywodząca się z starożytnej medycyny chińskiej. Wpływa na osiągnięcie dobrego stanu zdrowia poprzez ciało, umysł i ducha jako jedność. Na twarzy znajdują się receptory - punkty biologicznie aktywne, które odpowiednio „opracowane” wpływają na przepływ energii witalnej i tym samym lepszy metabolizm komórkowy. A poprzez masaż stref refleksyjnych twarzy wpływamy na lepszą prace narządów wewnętrznych takich jak np. serce, wątroba, nerki, żołądek, płuca, jelita.
Cena zabiegu: 25 min/50 zł