Jeśli zastanawiasz sie gdzie pojechać na wypoczynek z dziećmi znamy odpowiedż na Twoje pytanie.

Rezydencja Bielik Wellness& Spa jest odpowiednim miejscem. Znakomite położenie Rezydencji ok. 100 m od szerokiej piaszczystej plaży, jednocześnie w zacisznym miejscu zachęca do leniuchowania oraz aktywnego wypoczynku z Waszymi pociechami nad morzem o każdej porze roku. Charakterystyczny mikroklimat Międzyzdrojów zdziała wiele dobrego dla zdrowia dzieci i ich rodziców.

Apartameny przeznaczone dla rodzin z dziećmi są bardzo wygodne. Składają się z pokoju dziennego, z wyposażonego aneksu kuchennego oraz sypialni. Każdy apartament posiada bardzo duży balkon.

Na życzenie gości udostępniamy nieodpłatnie do apartamentu: łóżeczko, krzesełko do karmienia, podgrzewacz do butelek, wanienkę i przewijak. W naszej hotelowej restauracji każde dziecko, nawet najwiekszy niejadek, wybierze sobie coś ze specjalnego dziecięcego menu. W razie niepogody, czas można spedzić na zabawach w basenie lub zwyczajne na czytaniu książek lub oglądaniu z dziećmi ich ulubionego programu Mini Mini.

Na terenie hotelu przy tarasie restauracyjnym znajduje sie ogrodzony plac zabaw gdzie dzieci pod okiem swoich rodziców mogą miło spędzić czas. Mamusie i Tatusiów zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty Wellness.

Jesteśmy hotelem przyjaznym dzieciom...

Galeria